Řešení Mail Serveru

Disponujeme jedním z nejlepších, vysoce výkonných produktů pro provoz mailových serverů, které lze v současné době v komerční sféře pořídit.

Produkt IceWarp Mail Server 11 je zabezpečený, celosvětově používaný mail server, který je schopen rychle a kvalitně obsluhovat od malých firem až velké instituce, školy a úřady státní správy.

Produkt je vyvíjen od roku 1999 a po světě jej využívají uživatelé téměř na 35 000 serverech. Celkový počet koncových uživatelů produktu se odhaduje téměř na 30 miliónů.

Funkce jako ochrana proti internetovým hrozbám v podobě virů a spamu je samozřejmostí. Maximální filtraci nežádoucí pošty hlídá AntiSpam filtr který využívá několik metod ověřování (SpamAssassin, Bayesianské filtry, SURBL & SPF, RBL, obsahové filtry, Grey listing, seznam vyžádaných a nevyžádaných zpráv a statické filtry) a Antivir filtr s denní aktualizací virové databáze.

Důraz klademe ale také na mobilitu uživatelů, kteří mohou ke svým e-mailům přistupovat vzdáleně pomocí PC, či tabletu nebo mobilního telefonu z jakéhokoliv místa planety.

Všechny naše mailhostingové programy nabízí neomezený přístup k poště pomocí českého Webmailu, POP3, IMAP či Exchange ActiveSync služby. Všem našim zákazníkům poskytujeme autorizované SMTP, díky této službě mohou naši zákazníci odesílát e-maily odkudkoliv, bez nutnosti změny SMTP na lokálního poskytovatel, což ocení především mobilní uživatelé.

Snažíme se co nejvíce vyjít vstříc zakazníkům a proto ke každému e-mailovému hostingu nabízíme volitelný vzhled webmailu, možnost změny jazykové mutace, neomezený počet e-mail aliasů, funkce automatické odpovědi na příchozí e-mail a podobná nastavení.

Podpora: Telefonická, E-mailová nebo nápověda na webu.