Web služby

Domény, webhosting, emailhosting a tvorba www…

V oblasti Web služeb Vám zajistíme tvorbu vlastní prezentace (tvorba www stránek, internetového obchodu), následnou správu a administraci (registrace do vyhledávačů, zálohy, aktualizace), její provoz na našich serverech (webhosting a emailhosting). Také za Vás vyřídíme registraci či převod domény (s koncovkou .cz, .com, .eu, .net, .info, .org a další), její údržbu a nastavení (DNS záznam apod.).

 

Nabízíme:

Registraci či převod domény
Zajistíme registraci nebo převod domény. Nastavení a údržba DNS záznamů je pro každého klienta zdarma.

Webhosting na našich serverech
Dostupnost serverů má naprosto klíčový význam pro každou prezentaci, elektronický obchod, chat, informační portál aj. Základem vysoké dostupnosti je nejen dobré připojení do internetu, ale také kvalitní hardware, na kterém běží jednolivé Web servery, e-mail servery, databázové servery, firewall, a také bezesporu volba a kofigurace software. Naše servery jsou proto administrovány dlouholetými odborníky v této oblasti a díky tomu dosahují naše služby průměrné měsíční dostupnosti 99,94%.

Emailhosting – Vaše elektronická pošta
Disponujeme jedním z nejlepších, vysoce výkonných produktů pro provoz e-mailových serverů, které lze v současné době v komerční sféře pořídit. Produkt Merak Mail server je zabezpečený, celosvětově používaný mail server, který je schopen rychle a kvalitně obsluhovat od malých firem až velké instituce, školy a úřady státní správy. Funkce jako ochrana proti internetovým hrozbám v podobě virů a spamu je samozřejmostí. Maximální filtraci nežádoucí pošty hlídá AntiSpam filtr, který využívá několik metod ověřování (SpamAssassin, Bayesianské filtry, SURBL & SPF, RBL, obsahové filtry, Grey listing, seznam vyžádaných a nevyžádaných zpráv a statické filtry) a Antivir filtr s denní aktualizací virové databáze. Důraz klademe, ale také na mobilitu uživatelů, kteří mohou ke svým e-mailům přistupovat vzdáleně pomocí PC, či PDA z jakéhokoliv místa planety.

Vytvoření Vašich webových stránek a jejich následnou údržbu
Pokud ještě nemáte internetové stránky a uvažujete o jejich vytvoření, jste zde správně. Jsme připraveni pro Vás stránky vytvořit, ať už dle Vašeho návrhu nebo i v případě, že nemáte Vy osobně žádnou představu a chcete to nechat na nás. Garantujeme Vám, že za své peníze získáte poctivě odvedenou práci.

Oživení existujících stránek
Máte stránky hotové, umístěné na internetu, ale již jsou zastaralé, mají nevhodnou grafiku, tvořili jste si je sami jako amatéři a chcete jim dodat na profesionalitě? Máte stránky pěkné, kvalitní, prostě vyhovující, a přesto se na ně dívá málo lidí? Jsme připraveni provést oživení takových stránek. Oživení může znamenat třeba jen malé, ale podstatné změny a může, ale také znamenat změnu celé koncepce Vaší stránky.

Vytvoření grafických prvků
Umíme pro Vás vytvořit různé grafické prvky jako jsou tlačítka, čáry, reklamní proužky apod.. To vše obyčejné nebo animované.

Vytváření aktivních prvků
Vytvoříme pro Vaše stránky aktivní prvky (hry, chat, návštěvní knihu, odesílání pohlednic, ankety, viditelná i neviditelná počítadla včetně vyhodnocení statistiky atd…).

Údržbu a další služby okolo Vašich stránek
Zajistíme údržbu stránky dle Vašich požadavků – pravidelnou kontrolu, aktualizaci informací. Zajistíme registraci Vaší stránky ve vyhledávacích službách, a to tak aby byla skutečně nacházena a zobrazována mezi prvními. Jsme schopni reagovat okamžitě na nové požadavky ohledně Vaší stránky.